کد خبر: 54360

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۱/۱۸ - ۱۱:۵۸

احضار وزیر ورزش به مجلس

سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی از حضور وزیر ورزش و جوانان در جلسه بعدازظهر امروز این کمیسیون برای پاسخگویی به سوالات برخی نمایندگان خبر داد. به گزارش املش ما  ؛ سید علی طاهری در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: در این جلسه سوالات خانم طبیب زاده و آقایان حاجی، طلا ، شوهانی، قاضی پور […]

سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی از حضور وزیر ورزش و جوانان در جلسه بعدازظهر امروز این کمیسیون برای پاسخگویی به سوالات برخی نمایندگان خبر داد.

مجلسبه گزارش املش ما  ؛ سید علی طاهری در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: در این جلسه سوالات خانم طبیب زاده و آقایان حاجی، طلا ، شوهانی، قاضی پور و احمدی از وزیر ورزش و جوانان مطرح شد که در برخی موارد سوالات جهت بررسی بیشتر به مراعا گذاشته شد، در برخی موارد نمایندگان قانع شدند و در پاره‌ای موارد نیز مهلتی به وزارتخانه برای تبیین مساله داده شد.

به گفته طاهری مسائل به فدراسیون‌های ورزشی،‌ واگذاری باشگاه‌ها به بخش خصوصی، پروژه‌های ورزشی در استان‌ها و شهرستان‌ها و مباحث مربوط به جوانان از جمله موضوعات مطرح شده در سوالات نمایندگان از وزیر ورزش و جوانان بوده است.

سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس همچنین اضافه کرد: اعضای کمیسیون فرهنگی در جلسه بعداز ظهر امروز همچنین ماده ۱۶ طرح احداث و تجهیز مساجد و نمازخانه‌ها را که از صحن علنی به کمیسیون برگشت داده شده بود را اصلاح کردند چرا که این ماده در خصوص احداث خانه‌های عالم و خانه‌های خادم در صحن علنی مورد اشکال واقع شده بود. این موضوع در کمیسیون فرهنگی و کمیسیون نظر اصلاحی خود را در این باره ارائه کرد تا در جلسه علنی فردا مطرح شود.

ارسال دیدگاه

کسب درآمد