کد خبر: 54354

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۱/۱۸ - ۶:۲۱

فیلمبردار محافل عروسی یکی از شهرستان های گیلان، خبرنگار صدا و سیما می شود!!!

یکی از عکاسان و فیلمبرداران معروف مجالس و محافل عروسی در یکی از شهرستان های گیلان قرار است بعنوان خبرنگار رسمی صدا و سیما معرفی شود. به گزارش املش ما  به نقل از ۸دی نیوز، شنیده شده است یکی از عکاسان و فیلمبرداران معروف مجالس و محافل عروسی در یکی از شهرستانهای گیلان قرار است […]

یکی از عکاسان و فیلمبرداران معروف مجالس و محافل عروسی در یکی از شهرستان های گیلان قرار است بعنوان خبرنگار رسمی صدا و سیما معرفی شود.

فیلم برداربه گزارش املش ما  به نقل از ۸دی نیوز، شنیده شده است یکی از عکاسان و فیلمبرداران معروف مجالس و محافل عروسی در یکی از شهرستانهای گیلان قرار است بعنوان خبرنگار رسمی صدا و سیما معرفی شود.

از آنجاییکه وی ظاهرا توسط پدرش در شهرداری آن شهرستان بصورت قراردادی راه پیدا کرده و در پی آن یک سری مشکلات خاصی بوجود آورده است، با توجه به حرفه حساس و خطیر خبرنگاری جای تعجب است که چطور مسئولین مربوطه اقدامات لازم را در خصوص بکارگیری این فرد که وجه اجتماعی خوبی نیز در این شهرستان ندارد انجام نمی دهند.

البته ناگفته نماند از روزی که این فرد رسما شروع به کار نماید، تقریبا خیال شهرداری این شهر از پخش اخبار انتقادی راحت می شود و احتمالا هیچ گزارشی منفی از این شهر محروم با توجه به اینکه وی در آنجا کار می کند پخش نخواهد شد.

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد