کد خبر: 54347

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۱/۱۷ - ۲۱:۱۲

رقابت فرماندارن برای حضور استقبال کنندگان رئیس جمهور/کدامیک بیشترین آمار را به خود اختصاص می دهند

با نزدیک شدن سفر رئیس جمهور به استان گیلان (۲۶ فروردین ماه) تمام دست اندرکاران، برنامه ریزی های لازم برای حضور پرشور تر مردم در برنامه استقبال را مهیا می کنند. به گزارش خبرنگار املش ما ، فرمانداری ها و ستادهای انتخاباتی دکتر روحانی در جلساتی جهت این استقبال پرشور جلسات متعددی را در شهرستان […]

با نزدیک شدن سفر رئیس جمهور به استان گیلان (۲۶ فروردین ماه) تمام دست اندرکاران، برنامه ریزی های لازم برای حضور پرشور تر مردم در برنامه استقبال را مهیا می کنند.

جلسهبه گزارش خبرنگار املش ما ، فرمانداری ها و ستادهای انتخاباتی دکتر روحانی در جلساتی جهت این استقبال پرشور جلسات متعددی را در شهرستان های استان گیلان در طی این چندروز  برگزار نموده اند.

فرماندار استانه اشرفیه روز گذشته در گفتگو با یکی از رسانه های از اعزام ۳۰۰۰ نفر از این شهرستان به ورزشگاه عضدی خبر داده و گفته است: همه تلاش خود را انجام می دهد تا باحضور مردم ، کارمندان ادارات استقبال پرشورتری را رقم بزند.

کحالی معاون وی نیز در یکی از جلسات برنامه ریزی استقبال گفته است که این حضور پرشور میهمان نوازی مردم گیلان را نشان خواهد داد.

در شهرستان املش نیز جلسه ای با این عنوان برگزار شد که تصمیم  بر آن شد ، اعزام استقبال کنندگان رئیس جمهور با یک یا چند اتوبوس و شاید مینی بوس انجام پذیرد.

و خلاصه همه و همه در تمامی شهرستان ها بر آن شده اند که در این استقبال  نامی از خود را رقم بزنند.

حرف آخر با تمامی مسئولین ، غلام همت آنم که زیر چرخ کبود —- ز هر چه رنگ تعلق پذیرد آزاد است. منتظر همت تان در آبادانی هرچه بهتر استان گیلان در سال جاری هستیم …

ارسال دیدگاه

کسب درآمد