کد خبر: 54326

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۱/۱۶ - ۲۱:۴۶

نتانیاهو: به تهران اجازه ساخت بمب ندهید

نخست وزیر رژیم صهیونیستی امروز در مصاحبه با چند شبکه تلویزیونی آمریکایی شرکت می‌کند. به گزارش املش ما به نقل از باشگاه خبرنگاران به نقل از “رویترز،” “بنیامین نتانیاهو” — نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی — در مصاحبه با شبکه “سی‌ان‌ان” عنوان کرد از نمایندگان کنگره آمریکا خواهد خواست با آنچه وی “مسیر آسان تهران به بمب” […]

نخست وزیر رژیم صهیونیستی امروز در مصاحبه با چند شبکه تلویزیونی آمریکایی شرکت می‌کند.

نتانیاهوبه گزارش املش ما به نقل از باشگاه خبرنگاران به نقل از “رویترز،” “بنیامین نتانیاهو” — نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی — در مصاحبه با شبکه “سی‌ان‌ان” عنوان کرد از نمایندگان کنگره آمریکا خواهد خواست با آنچه وی “مسیر آسان تهران به بمب” نامید مقابله کنند. نتانیاهو امروز میهمان چندین شبکه تلویزیونی در آمریکا خواهد بود. وی به “سی‌ان‌ان” گفت با دو‌سوم از اعضای دموکرات و جمهوری‌خواه سنا و مجلس نمایندگان درباره ایران صحبت کرده است.

 

وی که همچنان از چارچوب توافق ایران و گروه ۵ + ۱ عصبانی به نظر می‌رسید، با تکرار ادعا‌های پوچ خود مدعی شد: “این موضوعی حزبی نیست. این موضوع فقط به اسرائیل مرتبط نیست. این معضلی جهانیست چون قرار است همه با مهمترین کشور تروریست عصرمان مواجه شوند؛ کشوری که زیرساخت‌های مورد نیاز نه فقط برای ساخت یک بمب هسته‌ای، بلکه برای ساخت چندین و چند بمب هسته‌ای را در آینده حفظ می‌کند.”

 

نتانیاهو ضمن تقبیح چارچوب توافق ایران و گروه ۵ + ۱ مدعی شد: “تهران مسیر آسانی به بمب به دست می‌آورد. هنوز برای به دست آوردن توافقی بهتر و فشار آوردن به ایران برای به عقب برگرداندن برنامه هسته‌ایش زمان وجود دارد.”

 

نتانیاهو به این نکته نیز اشاره کرد که درباره برنامه هسته‌ای ایران با اوباما یک ساعت تلفنی صحبت کرده‌است.

 

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد