کد خبر: 54279

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۱/۱۴ - ۴:۱۷

خطیب جمعه کلاچای: تیم هسته ای ایران در مذاکرات، از منافع کشور دفاع کرد

امام جمعه موقت کلاچای عملکرد تیم هسته ای ایران در مذاکرات لوزان را ستود و گفت: مذاکره کنندگان، از منافع ایران اسلامی دفاع کردند. به گزارش املش ما  به نقل از ایرنا حجت الاسلام والمسلمین یوسف برزگر در خطبه های نماز جمعه این شهر، با بیان اینکه بیانیه مشترک لوزان باید متضمن به رسمیت شناختن […]

امام جمعه موقت کلاچای عملکرد تیم هسته ای ایران در مذاکرات لوزان را ستود و گفت: مذاکره کنندگان، از منافع ایران اسلامی دفاع کردند.

برزگربه گزارش املش ما  به نقل از ایرنا حجت الاسلام والمسلمین یوسف برزگر در خطبه های نماز جمعه این شهر، با بیان اینکه بیانیه مشترک لوزان باید متضمن به رسمیت شناختن حقوق هسته ای ملت ایران باشد، از طرف های غربی خواست به تعهدات خود مقید و پایبند باشند.

وی لزوم لغو همه تحریم ها را مورد تاکید قرار داد و اظهار کرد: کشورهای ۵+۱ باید در لغو همه تحریم ها علیه ملت ایران، متعهدانه و مسئولانه عمل کنند.

امام جمعه موقت کلاچای با بیان اینکه حق غنی سازی برای ایران باید محفوظ باقی بماند، تصریح کرد: کسی نمی تواند برنامه صلح آمیز هسته ای ایران را متوقف سازد.

وی با بیان اینکه ایران همچنان مصمم به اجرای برنامه صلح آمیز هسته ای است، گفت: بیانیه لوزان بی تردید می تواند به یک تفاهم تاریخی تبدیل شود و این منوط بر آن است که کشورهای ۵+۱ به تعهدات خود پایبند باشند.

حجت الاسلام برزگر در بخش دیگری از سخنان خود به نامگذاری امسال از سوی مقام معظم رهبری اشاره کرد و بیان داشت: کانون اصلی همدلی و همزبانی در کشور، ولی فقیه است و مادامیکه گوش به فرمان رهبری هستیم، به این کشور و نظام خدشه ای وارد نخواهد شد.

وی در خاتمه سخنانش با اشاره به آغاز فصل کار و کشاورزی، از کشاورزان خواست از همه توان و ظرفیت برای فعالیت کشاورزی استفاده کنند و نگذارند زمین ها بایر باقی بماند.

ارسال دیدگاه

کسب درآمد