کد خبر: 54259

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۱/۱۴ - ۲:۱۲

فرماندار رودسر خبر داد: اقامت بالغ بر ۴۰۴ هزار نفر در شهرستان رودسر

فرماندار رودسر از اقامت ۴۰۴ هزار مسافر نوروزی در این شهرستان تا ۱۳ فروردین خبر داد. به گزارش خبرنگار املش ما امیر جانبازی رودسری عصر دیروز در جریان بازدیدسرزده ازسواحل رودسر اظهار کرد: استقبال مسافران نوروزی از نقاط گردشگری و سواحل زیبای رودسر قابل توجه بوده است و این برای ما ارزشمند است . فرماندار […]

فرماندار رودسر از اقامت ۴۰۴ هزار مسافر نوروزی در این شهرستان تا ۱۳ فروردین خبر داد.

فرماندار رودسر امیر جانبازی رودسریبه گزارش خبرنگار املش ما امیر جانبازی رودسری عصر دیروز در جریان بازدیدسرزده ازسواحل رودسر اظهار کرد: استقبال مسافران نوروزی از نقاط گردشگری و سواحل زیبای رودسر قابل توجه بوده است و این برای ما ارزشمند است .

فرماندار رودسر گفت :  رودسر  دارای مواهب طبیعی بسیاری است و از جاذبه های گردشگری فراوانی بهره مند است که این مزایا باعث جذب مسافرین زیادی در این منطقه شده است .

وی با بیان اینکه تاکنون حدود۳۱۴هزار خودرو وحدود یک میلیون وپانصد نفر وارد شهرستان شده اند، افزود: علاوه بر این تعداد، ۴۲ مدرسه با ۲۸۴ کلاس درس برای اسکان مسافران در نظر گرفته شده است.

جانبازی رودسری شرایط آب و هوایی امسال را بسیار خوب و دلپذیر توصیف کرد و یادآور شد: مکان‌هایی برای اقامت گردشگران نوروزی در مدارس، سوئیت، هتل‌ها، هتل‌آپارتمان‌ و… در نظر گرفته شده بود که مورد استقبال مسافرین نیز قرار گرفت.

وی با بیان اینکه شهرداری ها در ۵ شهر شهرستان ۹ پارک را برای تفریح و اقامت مسافرین اماده نموده بودند ، تصریح کرد:بسیاری از مسافرین نوروزی از اسکان موقت در پارکها بهره مند شدند.

فرماندار رودسر به بازدید های بازرسان وزارت کشور از مراکز امداد جاده ای و بیمارستان رودسر و همچنین معاونت صنایع دستی استان از مراکز صنایع دستی شهرستان اشاره کرد این بازدید هار ا تاثیر گذار دانست.

جانبازی رودسری در ادامه از بازرسی و بازدید مشترک تعزیرات حکومتی ، میراث فرهنگی ، صنعت معدن تجارت و شبکه بهداشت از واحدهای بین راهی و رستوران ها در ایام نوروز و در چندین مرحله خبر داد و گفت این بازرسی ها در کیفیت ارائه مطلوب خدمات به مسافرین نوروزی در ستاد تسهیلات نوروزی شهرستان تاثیرات فراوانی داشت و از برنامه های اولویت دار ما نیز بوده است زیرا رضایت مسافران از اهداف تعریف شده این ستاد است.

فرماندار رودسر به توزیع ۴۰ هزار بروشور گردشگری اشاره کرد و گفت: این تعداد بروشور استانی و شهرستانی بوده که در مراکز اطلاع رسانی در سطح شهرستان پخش شده اند.

وی درباره سفر رئیس جمهور به گیلان و تمهیدات لازم شهرستان‌های استان در این زمینه، تصریح کرد: جمع‌بندی پیشنهادهای شهرستان رودسر برای تصویب در نشست هیئت دولت تهیه و در اختیار استان قرار داده شده است و امادگی لازم جهت حضور این مقام عالی دولت از این شهرستان وجود دارد.

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد