کد خبر: 54232

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۱/۱۳ - ۱۰:۳۵

ادعای روزنامه لبنانی: حوثی‌ها به ایران اطلاع داده‌اند که صدام زنده است!

«همان روزی که “میخائیل رمضان” بدل صدام حسین اعدام شده بود، دیکتاتور عراق توسط نیروهای روسی به خارج از عراق انتقال داده شد. صدام به همراه دخترش “رغد” روز مراسم تدفین، به یمن گریخت.»   به گزارش املش ما روزنامه “الدیار” نوشت: «پایگاه “إنتلجنسی” که ویژه موضوعات اطلاعات امنیتی است به نقل از “ایریک دانلو” […]

«همان روزی که “میخائیل رمضان” بدل صدام حسین اعدام شده بود، دیکتاتور عراق توسط نیروهای روسی به خارج از عراق انتقال داده شد. صدام به همراه دخترش “رغد” روز مراسم تدفین، به یمن گریخت.»

 

صدام حسینبه گزارش املش ما روزنامه “الدیار” نوشت: «پایگاه “إنتلجنسی” که ویژه موضوعات اطلاعات امنیتی است به نقل از “ایریک دانلو” مامور سابق سازمان سیا خبر داده که صدام حسین دیکتاتور عراق زنده است و در منطقه “میکراس” جنوب یمن به سر می برد.»

 

این روزنامه لبنانی در ادامه نوشت: «این پایگاه اطلاعاتی ادعا کرده که همان روزی که “میخائیل رمضان” بدل صدام حسین اعدام شده بود، دیکتاتور عراق توسط نیروهای روسی به خارج از عراق انتقال داده شد.  صدام به همراه دخترش “رغد” روز مراسم تدفین، به یمن گریخت.»

 

این پایگاه اطلاعاتی در ادامه ادعا کرد: «حوثی ها محل استقرار صدام را پیدا کرده و به ایران هم اطلاع داده اند.»

 

شایان ذکر است پایگاه مصری “الفجر” نیز این خبر را منتشر کرده است.

 

دیدگاه کاربران

نظرات در انتظار تایید: 3

کل نظرات :1

  • اشکان

    تاریخ : ۱۳ - فروردین - ۱۳۹۴

    این روزنامه لبنانی که ادعا کرده صدام زنده است در واقع به دنبال روحیه دادن به تروریستهای داعش و حامیان صدام است که هم اکنون در سوریه ، لبنان ، عراق و حتی یمن فعالیت دارند. اینکه ادعا کرده که حوثیها این خبر را به ایران داده اند برای آنست که این خبر توسط هواداران ایران نیز با استقبال مواجه شود. واقعیت اینست که صدام کشته شده است اما حتی طرح این احتمال که شاید زنده باشد برای داعشیها بسیار روحیه بخش است.


    پاسخ دادن

ارسال دیدگاه

کسب درآمد