کد خبر: 54166

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۱/۱۲ - ۱۰:۰۹

توصیه های بخشدار رانکوه برای روز طبیعت

بخشدار رانکوه از گردشگران خواست حفظ و نگهداری از طبیعت جنگلی و انبوه در این بخش را در اولویت قرار داده و از تخریب آن خودداری کنند. سید مهدی باش بتن در گفتگو با خبرنگار املش ما اظهار داشت: بخش رانکوه با دو پارک بزرگ کیارود و گلستان و ارتفاعات جنگلی، تفرجگاه اصلی خانواده های […]

بخشدار رانکوه از گردشگران خواست حفظ و نگهداری از طبیعت جنگلی و انبوه در این بخش را در اولویت قرار داده و از تخریب آن خودداری کنند.

سیدمهدی باش بتن بخشدار رانکوهسید مهدی باش بتن در گفتگو با خبرنگار املش ما اظهار داشت: بخش رانکوه با دو پارک بزرگ کیارود و گلستان و ارتفاعات جنگلی، تفرجگاه اصلی خانواده های این بخش در روز طبیعت است.

وی افزود: انتظارهرساله متولیان بخش جنگل، حفظ و مراقبت از طبیعت خدادادی از سوی خود مردم است.

بخشدار رانکوه در ادامه گفت: سیزدهمین روز بهار برای ما ایرانی ها حال و هوای دیگری دارد، روزی که به نام طبیعت عجین شده و بی شک این روز می تواند فرصتی مغتنم برای آحاد مختلف مردم باشد که به نوعی پیوند و انس و الفت خود را با سمت و سوی طبیعت سوق دهند.

باش بتن گفت: آلودگی های روزمره زیست محیطی و صوتی موجب شده تا مفهوم آرامش از زندگی ما رخت بربندد و حضور طبیعت را در زندگی کم رنگ ببینیم.

وی یادآور شد: مشغله های روزمره زندگی موجب شده تا از دل طبیعت غافل شویم و به نوعی با این نعمت خدادادی بیگانه شویم.

بخشدار رانکوه اضافه کرد: با این حال تنها چاره و تدبیری که باید در این مورد اندیشیده شود برنامه ریزی در طول روز و حتی هفتگی برای ارتباط بیشتر با پیرامون خودمان است.

وی امیدواری کرد: قدر این موهبت الهی را مردم بدانند و به ارزش و جایگاه آن بیش از پیش واقف باشند.

ارسال دیدگاه

کسب درآمد