کد خبر: 54161

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۱/۱۲ - ۶:۳۷

سه هزار کیسه زباله در روز طبیعت در املش توزیع می شود

رییس اداره حفاظت از محیط زیست املش گفت: سه هزار کیسه زباله در روز طبیعت در این شهرستان توزیع می شود. به گزارش املش ما ، عباس ملکی روز چهارشنبه به خبرنگار ایرنا گفت: سه هزار کیسه زباله بین دوستداران طبیعت و کسانی که در روز سیزده فروردین به دامان طبیعت املش می آیند، توزیع […]

رییس اداره حفاظت از محیط زیست املش گفت: سه هزار کیسه زباله در روز طبیعت در این شهرستان توزیع می شود.

عباس ملکی محیط زیست املشبه گزارش املش ما ، عباس ملکی روز چهارشنبه به خبرنگار ایرنا گفت: سه هزار کیسه زباله بین دوستداران طبیعت و کسانی که در روز سیزده فروردین به دامان طبیعت املش می آیند، توزیع می شود.

وی افزود: احترام به طبیعت، احتزام به خود است به همین منظور، طبیعت که صادقانه تمام نعمات خود را در اختیار انسان ها و موجودات قرار داده، بهتر است ما نیز صادقانه با طبیعت برخورد کنیم.

ملکی اضافه کرد: با دهیاران روستاهای مختلف املش در مورد مراقبت از طبیعت و انجام کارهای فرهنگی هماهنگی های لازم شده است.

املش در ۶۰ کیلومتری شرق مرکز استان گیلان واقع شده و مناطقی همچون هلودشت، خصیب دشت، جنگل های تابستان نشین، چاک دشت، ملکوت و … از جمله اماکنی زیبای این شهرستان هستند که همه ساله، پذیرای خیل عظیمی از گردشگران و مسافران نوروزی است.

همچنین حاشیه رودخانه روستای خرشتم، پارک ساحلی کیارود رانکوه املش، پارک گلستان املش، زمین ورزشی روستای چمنستان املش و حاشیه های دیگر رودخانه های این شهرستان از جمله مناطقی است که شهروندان و مسافران، حضور در روز طبیعت را در این مناطق انتخاب می کنند.

دیدگاه کاربران

نظرات در انتظار تایید: 0

کل نظرات :1

  • رضا - املش

    تاریخ : ۱۲ - فروردین - ۱۳۹۴

    خوب است آقای رئیس محیط زیست شهرستان املش کمی هم به فکر پیشگیری از آلودگی های رودخانه ها ئی که از داخل شهر و کنار منازل شهروندان املشی عبور می کنند باشد . اکثر فاضلاب های منازلی که در جوار رودخانه ها بنا شده اند به رودخانه ها می ریزند وعلی رغم اعتراض و شکایت شهروندان املشی کسی پاسخگوی این همه تخلفات زیست محیطی نمی باشد .


    پاسخ

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد