کد خبر: 54158

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۱/۱۲ - ۶:۳۳

فرماندار املش خبر داد؛ استقبال مسافران نوروزی از نقاط گردشگری املش

فرماندار املش استقبال مسافران نوروزی از مناطق گردشگری این شهرستان را خوب توصیف کرد. به گزارش املش ما به نقل از فارس مهدی جعفری عصر امروز در جریان بازدید از مکان استقرار مسافران نوروزی این شهرستان با اشاره به اینکه نوروز جاری استقبال مسافران از املش بسیار قابل توجه بوده است، اظهار کرد: املش با […]

فرماندار املش استقبال مسافران نوروزی از مناطق گردشگری این شهرستان را خوب توصیف کرد.

املشبه گزارش املش ما به نقل از فارس مهدی جعفری عصر امروز در جریان بازدید از مکان استقرار مسافران نوروزی این شهرستان با اشاره به اینکه نوروز جاری استقبال مسافران از املش بسیار قابل توجه بوده است، اظهار کرد: املش با برخورداری از مواهب طبیعی و بکر هر ساله در ایام تعطیلات و غیر از آن پذیرای تعداد بسیاری از مسافران نوروزی است.

وی با بیان اینکه ۲۰ واحد اقامتی برای اسکان مسافران نوروزی در نظر گرفته شده است، علاوه بر این تعداد، چهار مدرسه با ۲۳ کلاس درس و ۲۸ واحد اقامتگاهی دیگر، مسافر کاشانه و… برای اسکان مسافران در نظر گرفته شده است.

فرماندار املش مراکز اقامتگاهی را در مناطق ییلاقی و جلگه‌ای املش عنوان کرد و یادآور شد: املش شهرستانی با جاذبه‌های گردشگری زیاد به ویژه ییلاق‌های دلپذیر است.

وی با بیان اینکه مردم املش عمدتاً در امر کشاورزی و دامداری فعالیت دارند، خاطرنشان کرد: مردم املش بسیار خونگرم و مهمان‌نواز هستند.

جعفری تالاب زربیجار با پوشش گیاهی مردابی، برج تاریخی، مناطق ییلاقی و باغ‌های چای و کوهپایه‌ای را از جاذبه‌های دیگر املش ذکر کرد.

وی یادآور شد: بقعه متبرکه آقا سید ابراهیم و سید اسماعیل و… از جاذبه‌های زیارتی املش است که در ایام خاص پذیرای مسافران و مهمانان است.

 

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد