کد خبر: 51192

تاریخ انتشار: ۱۳۹۳/۱۲/۰۱ - ۱۰:۳۰

اقتدار و عزم ملی حاصل بازنشرنامه مقام معظم رهبری است

هادی طوماری گفت: اقتدار،عزم ، غرورملی و بصیرت مردمی حاصل بازنشرپیام عظمای ولایت به جوانان اروپاو آمریکای شمالی است. به گزارش املش ما به نقل از  ساجدنیوز،هادی طوماری ساعاتی پیش درجمع فعالان دانشجویی درخصوص بازتاب و تحلیل نامه مقام معظم رهبری به جوانان اروپاو آمریکای شمالی گفت: نامه سرگشاده مقام معظم رهبری درصحنه بین المللی […]

هادی طوماری گفت: اقتدار،عزم ، غرورملی و بصیرت مردمی حاصل بازنشرپیام عظمای ولایت به جوانان اروپاو آمریکای شمالی است.

هادی طوماریبه گزارش املش ما به نقل از  ساجدنیوز،هادی طوماری ساعاتی پیش درجمع فعالان دانشجویی درخصوص بازتاب و تحلیل نامه مقام معظم رهبری به جوانان اروپاو آمریکای شمالی گفت: نامه سرگشاده مقام معظم رهبری درصحنه بین المللی آن هم برای قشری خاص یادآور نامه تاریخی امام راحل به گورباچف بود.

مدیرخبرگزاری تسنیم استان گیلان اظهار کرد: امروز جوانان اروپایی با مطالعه اسلام به اسلام روی آوردند.

مقام معظم رهبری از جوانان خواست حقیقت اسلام را از خود اسلام بخواهند

وی تصریح کرد: مقام معظم رهبری ازجوانان اروپاو آمریکای شمالی خواست دروهله نخست به قرآن و کتاب خدا بدون واسطه مراجعه واصل سلام درک کنند و گام بعدی  حرکتی هوشمندانه و زیرکی مقام در راستای مقابله با اسلام هراسی است که به چالشی بزرگ برای صهیونیست ها تبدیل شده است.

به اقرار اندیشمندان غرب ، نامه ولایت ،حرکتی آفندی و هوشمند بود

طوماری درخصوص بازتاب نامه مقام معظم رهبری گفت: نامه آنقدرمهم بود که پرتیراژترین نشریه کشورکرواسی درصفحه پرمخاطب خود،پیام ولایت را منتشر نمود،همچنین معاون سابق خزانه داری آمریکا و مشاور وزارت دفاع آمریکا درخصوص این نامه می نویسد” تلاش آیت ا.. خامنه ای  برای آگاه سازی جوانان غرب برای من قابل احترام است”.

مدرس روزنامه نگاری خاطرنشان کرد: بسیاری از اندیشمندان غربی اقرار کرده اند که درآینده قدرت کلمات رهبرایران را خواهیم دید،این کلمات معقول،صریح و روشنگر است که جای دیگری ندیده ایم.

وی تاکید کرد: اقتدار،،عزم و غرورملی حاصل بازنشر نامه حضرت آقا است به گونه ای که صدها واکنش درهمان روزهای نخست درغرب داشته است، که به اقرار اندیشمندان غرب ،حرکتی آفندی و هوشمند است.

مردم درغرب اسیر سیاست های غلط دولت هایشان هستند

طوماری گفت: باید دولت و مردم غرب را از هم جدا دانست ،مردم درغرب اسیر سیاست های غلط دولت هایشان هستند و این نامه فرصتی اجتماعی در راستای دشمن شناسی و غرب شناسی است.

 مدیرخبرگزاری تسنیم استان گیلان دربخش دیگری از سخنانش درخصوص داعش گفت: داعش خودساخته دست آمریکای جنایتکار و همفکران غربی اوست تا از این طریق و با استفاده از ابزار رسانه ای خود جو اسلام هراسی دردنیا راه بیندازنند و در این راستا،داعش را دولتی اسلام مطرح می نمایند.

ارسال دیدگاه

کسب درآمد