کد خبر: 51125

تاریخ انتشار: ۱۳۹۳/۱۱/۳۰ - ۱۳:۱۵

متلاشی شدن یک شرکت هرمی با ۴هزار عضو

رئیس پلیس آگاهی استان اصفهان : یکی از سرشاخه‌ها و سرشبکه‌های اصلی شرکت هرمی گاما با ۴ هزار و ۳۶ نفر زیرمجموعه و درآمد ماهانه ۳۱۵ هزار دلار در عملیات ویژه کارآگاهان پلیس آگاهی شناسایی و دستگیر شد. به گزارش املش ما به نقل از پایگاه خبری پلیس، ‌‌ستار خسروی‌ با بیان این خبر به […]

رئیس پلیس آگاهی استان اصفهان : یکی از سرشاخه‌ها و سرشبکه‌های اصلی شرکت هرمی گاما با ۴ هزار و ۳۶ نفر زیرمجموعه و درآمد ماهانه ۳۱۵ هزار دلار در عملیات ویژه کارآگاهان پلیس آگاهی شناسایی و دستگیر شد.

متلاشی شدن شرکت هرمیبه گزارش املش ما به نقل از پایگاه خبری پلیس، ‌‌ستار خسروی‌ با بیان این خبر به خبرنگار ما گفت: یکی از سرشاخه‌ها و سرشبکه‌های اصلی شرکت هرمی گاما که با نام مستعار سالار و چندین نام جعلی دیگر در زمینه جذب افراد به شرکت مذکور فعالیت می‌کرد و از سال ۹۱ تحت تعقیب پلیس بود سرانجام در عملیات ویژه کارآگاهان این پلیس در مخفیگاهش واقع در شهر اصفهان شناسایی و دستگیر شد.

وی افزود: این فرد دارای ۴ هزار و ۳۶ نفر زیرمجموعه بوده و ماهانه بالغ بر ۳۱۵ هزار دلار از شرکت فوق درآمد کسب می‌کرد و توانسته بود با چرب زبانی و استفاده از شیوه‌های متقلبانه بسیاری از مردم را فریب داده و به عضویت شرکت موصوف درآورد.

‌خسروی با بیان اینکه اغلب زیرمجموعه‌هایی که در شرکت های هرمی عضو می‌شوند دچار خسارت و زیان‌های مالی می‌گردند و بیشتر سود نصیب افراد سرشاخه و سرشبکه‌های اصلی می‌شود گفت: این گونه اعمال مصداق بارز کلاهبرداری و اخلال در نظام اقتصادی کشور بوده و قانون برای آنان مجازات‌هایی را نیز تعیین کرده است

این مقام مسئول عنوان داشت: با اعتراف صریح متهم به بزه انتسابی در این خصوص پرونده تشکیل و وی جهت سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شد.

ارسال دیدگاه

کسب درآمد