کد خبر: 50986

تاریخ انتشار: ۱۳۹۳/۱۱/۲۹ - ۱۱:۱۴

ترویج بی بندوباری زیر سایه غفلت جامعه پوشاکی

همزمان با نزدیک شدن به ایام عید نوروز تولیدی ها و کارگاه‌های دوخت لباس سعی دارند تا بهترین محصول خود را با کمترین قیمت وارد بازار کنند تا از این طریق بتوانند در بازار رقابت، بیشترین فروش را نصیب خود کنند. به گزارش املش ما وبلاگ همه با هم نوشت: همزمان با نزدیک شدن به ایام […]

همزمان با نزدیک شدن به ایام عید نوروز تولیدی ها و کارگاه‌های دوخت لباس سعی دارند تا بهترین محصول خود را با کمترین قیمت وارد بازار کنند تا از این طریق بتوانند در بازار رقابت، بیشترین فروش را نصیب خود کنند.

به گزارش املش ما وبلاگ همه با هم نوشت:

۸ba60cf1-a65a-4ac3-a872-d51e5631d5e2_0

همزمان با نزدیک شدن به ایام عید نوروز تولیدی ها و کارگاه‌های دوخت لباس سعی دارند تا بهترین محصول خود را با کمترین قیمت وارد بازار کنند تا از این طریق بتوانند در بازار رقابت، بیشترین فروش را نصیب خود کنند.
خارج از جنس، رنگ و حتی قیمت لباس ها، مدل های لباس امروزه به عنوان یک معضل در جامعه ما شناخته می‌شود.

۱۱۱۱۱۱۱۱۱۱۱۱۱(۱)استفاده از مانتوهای بدون دکمه، شال های نازک، ساپورت و شلوارهای جذب و بدن نما در سایه غفلت مسئولان فرهنگی کشور روز به روز رو به افزایش است و متاسفانه هیچ اقدام مناسبی هم در جهت مبارزه با این افراد هنجار شکن، صورت نگرفته است.
بازار بزرگ عرضه و تقاضا برای پوشاک در کشور باعث شده است که تولید کنندگان لباس بدون در نظر گرفتن چارچوب ها و قوانین موجود در کشور اقدام به تولید و عرضه لباس هایی کنند که در دراز مدت نه تنها ذائقه مصرف کنندگان را عوض کرده، بلکه تحولی عظیم در پوشش های اصیل ایرانی و اسلامی به وجود می‌آورد.
در این خصوص اول باید موارد قانونی را دنبال کرد و دید چه کارهایی تاکنون در این رابطه انجام شده است.
جدی گرفته نشدن و عدم توجه به این قانون به دلیل ضعف نظارت است. نظارت که نباشد آن کار این قدر ادامه پیدا می‌کند که دیگر در اجتماع مانند یک امر عادی جلوه کند.ی نوشت: میتوان در بحث های برنامه مناظره همچین موارد خیلی مهم که به سبک پوشش اسلامی لطمه وارد میکند بحث وگفتگو کرد ونظارتی جدی تر داشته باشن تا کارگاه های تولیدی که دست به طرح های بی حجاب میزنند وباقیمت های خیلی کم روانه بازار میکنند برخورد شودچون نبود یک ارگان مشخص برای رسیدگی و نظارت بر روی پوشاک موجود در بازار دلیل اصلی به وجود آمدن وضعیت حجاب و عفاف موجود در جامعه است.

ارسال دیدگاه

کسب درآمد