کد خبر: 48967

تاریخ انتشار: ۱۳۹۳/۱۱/۰۱ - ۶:۱۹

قهرمان کشتی جهان:با چشمانی اشک بار در کمپین «عشاق محمد» ثبت نام می کنم

قهرمان کشتی جهان با بیان اینکه عشق به پیامبر گرامی اسلام و خاندان پاک ومکرم آن حضرت درخشان ترین مدال بر گردن جامعه ورزش و ملت ایران است، گفت: با چشمانی اشک بار در کمپین «عشاق محمد» ثبت نام می کنم. به گزارش املش ما ، مجید ترکان در گفت وگو با «دیارباران»، در مورد […]

قهرمان کشتی جهان با بیان اینکه عشق به پیامبر گرامی اسلام و خاندان پاک ومکرم آن حضرت درخشان ترین مدال بر گردن جامعه ورزش و ملت ایران است، گفت: با چشمانی اشک بار در کمپین «عشاق محمد» ثبت نام می کنم.

مجید ترکانبه گزارش املش ما ، مجید ترکان در گفت وگو با «دیارباران»، در مورد هتک حرمت پیامبرگرامی اسلام از سوی نشریه فرانسوی شارلی جامعه ورزش ایران را لشگر خط شکن در میدان بین المللی ورزش معرفی کرد و گفت: ورزشکاران ایرانی در شاخه های مختلف ورزشی با عدم صف آرایی برابر ورزشکاران رژیم صهیونیستی شعار مبارزه با استکبار را سر داده اند.

جامعه ورزش خط شکن مسیر استکبار ستیزی است

وی با تأکید بر اینکه هتک حرمت پیامبر گرامی اسلام با چاپ کاریکاتور از ایشان موج گسترده ضد اسلام ستیزی در اقصی نقاط دنیا ایجاد کرده است، تصریح کرد: دشمن با این توطئه ها نمی تواند جایگاه اسلام را در جهان بشریت تخریب کند زیرا ملت ها با سیمای زشت دشمنان اسلام آشنا شده اند.

پیشکسوت کشتی کشور در ادامه این مطلب افزود: من به عنوان قطره ای از اقیانوس بیکرانه ورزش ایران اسلامی این اقدام ضد ارزشی را محکوم می کنم و در صفوف دیگر اقشار جامعه با مشت گره کرده انزجار خود را از استکبار جهانی به عنوان هرم اصلی دشمنی با اسلام در جهان طنین انداز خواهم کرد.

دارنده مدال طلای مسابقات جهانی ۱۹۹۰ توکیو با اعلام حضور در کمپین «عشاق محمد» اضافه کرد: من به عنوان یک گوش شکسته از اهالی کشتی ایران در کنار سایر هنرمندان با عشق و علاقه ای سرشار اما با چشمانی اشک بار نام خود را در این کمپین ارزشی ثبت نام می کنم.

قهرمان زنجیره طلایی بزرگان کشتی ایران مدال عشق به نبی اکرم (ص) را درخشان ترین گردن آویز در میدان ولایت مداری توصیف کرد و با اشاره به انگیزه متولیان این اقدام توهین آمیز به آستان مقدس پیامبر گرامی اسلام (ص) اظهار کرد: ستیز با اسلام تنها برگرفته از شخصیت استکبار جهانی است.

ارسال دیدگاه

کسب درآمد