کد خبر: 34113

تاریخ انتشار: ۱۳۹۲/۱۲/۱۷ - ۷:۱۵

معاون رئیس جمهور: یارانه خانواده‌های کم درآمد قطع نمی‌شود

معاون برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی رئیس جمهور گفت: یارانه هیچ خانواده کم درآمد و نیازمند در مرحله دوم هدفمندکردن یارانه‌ها قطع نمی‌شود. به گزارش املش ما، محمدباقر نوبخت در جمع خبرنگاران اظهار کرد: نکته‌ای که به درستی در سیاست‌های کلی اقتصاد مقاومتی تاکید شده است، برخورداری از ظرفیت‌های ملی است. وی افزود: یکی زا ظرفیت‌های […]

معاون برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی رئیس جمهور گفت: یارانه هیچ خانواده کم درآمد و نیازمند در مرحله دوم هدفمندکردن یارانه‌ها قطع نمی‌شود.

یارانهبه گزارش املش ما، محمدباقر نوبخت در جمع خبرنگاران اظهار کرد: نکته‌ای که به درستی در سیاست‌های کلی اقتصاد مقاومتی تاکید شده است، برخورداری از ظرفیت‌های ملی است.

وی افزود: یکی زا ظرفیت‌های مهم، انسان‌های برجسته و مفاخر هستند که باید شناسایی و از حضور انها در پیشرفت و توسعه کشور استفاده کنیم.

وی به برف سنگین امسال در استان‌های گیلان و مازندران اشاره کرد و گفت: بعد از حضور بنده در این استان‌ها و تشکیل ستادهای مدیریت بحران، خسارات برف مورد بررسی قرار گرفت.

نوبخت با بیان اینکه در قدم اول مبالغی به عنوان تنخواه به این استان‌ها اختصاص یافت، تاکید کرد: این میزان که بخشی از آن نیز بلاعوض بود به استان‌ها مازندران و گیلان حواله شد.

معاون برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی رئیس جمهور با اشاره به تن‌خواه ۱۵ میلیارد تومانی به استان‌های خسارت‌دیده از برف، خاطرنشان کرد: هیئت دولت ۱۲۹ میلیارد تومان در قالب تسهیلات ارزان قیمت و ۹۴ میلیارد تومان کمک بلاعوض به این استان‌ها اختصاص داد.

سخنگوی دولت با اشاره به اینکه از ظرفیت رسانه ملی باید برای طرح واقعیت‌های کشور و تقاضا و عدم تقاضای یارانه نقدی مردم استفاده شود، گفت: عدم تقاضا به عنوان انصراف از دریافت یارانه تلقی می‌شود.

وی تصریح کرد: یارانه هیچ خانواده کم درآمد و نیازمند در مرحله دوم هدفمندکردن یارانه‌ها قطع نمی‌شود./دیارباران

ارسال دیدگاه

کسب درآمد