کد خبر: 74803

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۱۲/۲۷ - ۱۸:۳۸

درباره ما

در جنگ نرم ،رسانه امروز به ابزاری در دست اربابان سیاسی برای نقل و انتقال اطلاعات ،انتشار عقاید ،افکار و ایده همه چیزی را که آنها برای رسیدن به اهداف خود می خواهند تبدیل شده است .انتشار اطلاعات در این رسانه ها برای آگاهی نیست بلکه برای برای بدست گرفتن و تغییر افکار عمومی در جنگ قدرتها است.

با توجه به فرمایشات مقام عظمای ولایت  امروز ما در یک میدان جنگ و کارزار فکری قرار داریم.گروه خبری املش ما جمعی از جوانان مجاهد،فرزندان راستین حضرت آیت الله  خامنه ای با ندای لبیک یا حسین علیه السلام وارد میدان شدند تا آنچه را که از مهمات تفکرو فرهنگ اسلامی است را به جهان عرضه کنند.

گروه خبری املش ما  ما با تاسی از آیه ۱۷ سوره “یس” که “برما جز آنکه به روشنی رسالت ابلاغ کنیم تکلیفی نیست” رسالتی جز آگاهی بخشی،اطلاع رسانی،هشدارها و نویدها و همچنین تبیین اصول انقلاب اسلامی در عرصه جهانی را ندارد.

املش ما با شاخص ولایت و دست اخوت ندادن به هیچ جریان و حزب سیاسی آمده است تا انقلاب منحرف نگردد و به این مملکت آسیبی نرسد. و مفتخر است که دربازتاب اخبار ، انعکاس رویدادها و همچنین تبیین وتحلیلها واقعیت را مدنظر خود قرار داده است.

املش ما وظیفه خود می داند بر اساس اصول انقلاب اسلامی ، قانون اساسی و منافع ملی ، مصالح مردم و باورهای ایمانی مازندران و کشور واقعیتها را رصد کرده و در دفاع از اصول و ارزشهای اسلامی جانانه بنویسد چرا که قلمش با قدرتی نرم آگاهی بخشی را مشق می کند.

در باور املش ما  نقد جدی و منصفانه همراه با راهکار عنصر زاینده یک جامعه پویا است و کسانی که درصدد عبور از خط قرمزهای اصول انقلاب اسلامی هستند را بر نخواهد تابید.

گروه خبری املش ما هچون علی اکبر(ع) گوش به فرمان ولایت با نوای “ان تنصر الله ینصرکم و یثبت اقدامکم” در جهت رسالت بزرگی که بر عهده دارد امیدوار است آنگونه که شایسته  است در جهت گسترش افکار و نشر فرهنگ ناب اسلام محمدی اثر بخش و اثر گذار باشد.

و در آخر خطاب به ولی امر مسلمین جهان همنوا با سید شهیدان اهل قلم می گوییم؛

عزیزِ ما، ای وصیّ امام عشق!
آنان که معنای «ولایت» را نمی‌دانند، در کارِ ما سخت درمانده‌اند؛ امّا شما خوب می‌دانید که سرچشمه‌ی این تسلیم و اطاعت در کجاست.ما طلعتِ آن عنایتِ ازلی را درر نگاهِ شما بازیافتیم.سرِ ما و قدمتان که وصیّ امام عشق هستید و نایبِ امام زمان(ع).

شماره تماس تحریریه پایگاه خبری تحلیلی املش ما :  ۰۱۳۴۲۶۸۰۰۵۹
شماره تلفکس تحریریه پایگاه اطلاع رسانی املش ما:  ۰۱۳۴۲۶۸۰۰۵۹
 کانال تلگرامی : https://telegram.me/amlashma
 رایانامه تحریریه املش ما : vbn_rodsar@yahoo.com
آدرس : کلاچای – پاساژ کیا احمدی طبقه همکف

 شماره مجوز : ۷۶۶۰۳

مدیرمسئول و صاحب امتیاز : سمیه رنجی
جانشین مدیرمسئول و دبیر شورای سیاست گذاری: عباس رنجی
سردبیر : محدثه رمضانی املشی

دیدگاه بسته شده است.

کسب درآمد